Podívejte se kolik stojí elektřina právě teď.

Připojení střídače Solax s Delta Link

Krok 1

Delta Link pomocí přibalené nebo vlastní nabíječky zapojte do zásuvky. Vyberte místo s dobrým signálem vaší Wi-Fi - Delta Link nemusí být blízko vašeho střídače, nejlepší místo je naopak poblíž vašeho routeru.

Po zapojení se Delta Link automaticky zapne, začne svítit oranžově a spustí svou Wi-Fi síť s názvem DeltaGreen-xxx (např. DeltaGreen-64b709B88f40). Na mobilu nebo počítači si otevřete nastavení internetu a k této síti se připojte.

Připravte si heslo vaší Wi-Fi

Krok 2

Po připojení k této síti se vám po několika vteřinách sám otevře portál Delta Linku (případně ho můžete vyvolat kliknutím na 'Přihlásit se k síti Wi-Fi'). Tento portál vás provede připojením Delta Linku k síti, ke které je připojený i váš střídač.

Jakmile vám portál Delta Linku potvrdí, že připojení proběhlo v pořádku, můžete portál zavřít a připojit se zpět ke své běžné Wi-Fi.

Krok 3

Přihlaste se do portálu Proteus (proteus.deltagreen.cz) pomocí emailu, který jste zadali při nákupu Delta Linku. V Proteovi byste už měli vidět svůj střídač. Vyplňte pro něj nastavení a na stránce Přehled si spusťte automatizaci.

A máte hotovo! Teď už můžete své připojení sledovat a spravovat přímo přes Protea, a optimální řízení vaší FVE přenechat jeho chytrému algoritmu.

Časté otázky

Co když chci Delta Link připojit k jiné Wi-Fi, než ke které je už připojený?

Delta Link svítí červeně. Co teď?

Delta Link bliká červeně. Co to znamená?

V portálu Proteus najednou nevidím žádná data. Jak poznám, jestli je chyba na straně Delta Linku?