Podívejte se kolik stojí elektřina právě teď.

V DOBRÉ SPOLEČNOSTI

Na trhu s energetikou jsme již 14 let. Za tu dobu už víme, jak se pozná kvalita. Ať už hledáte spolehlivého partnera pro instalaci fotovoltaiky, výrobce kvalitních baterií nebo tepelných čerpadel, následující firmy vám můžeme doporučit.

Fotovoltaické systémy

Společnost Acetex je spolehlivým dodavatelem fotovoltaických elektráren a tepelných čerpadel. Pro vaši domácnost zajistí i wallbox nebo fotovoltaický ohřev vody.

Do domácností i firem po celé České republice dodávají produkty značek Solax, Goodwe, AEG, Wattsonic, Huawei, AIKO, JA SOLAR, QN-SOlar, LUXEN, Canadian Solar, Pylontech nebo RISEN.

Za touto společností stojí profesionálové s 20letou zkušeností z oboru. Green Force instaluje fotovoltaické panely na střechy rodinných domů a najdou řešení pro každou střechu. Mezi jejich zákazníky patří majitelé rodinných domů, SVJ bytových domů, ale i firmy nebo obce.

Střídače

Baterie, vše pro vaši soběstačnou domácnost

GWL Group pomohla za 15 let své existence tisícům zákazníků navrhnout řešení bateriových úložišť všech velikostí. Energetické komponenty, které zajišťují od těch nejspolehlivějších výrobců, jsou důkladně testovány. Pod GWL Group patří například bateriová úložiště, která znáte pod značkou AMVOLT.

Tepelná čerpadla a bojlery pro ještě větší úsporu

Společnost AC Heating je na trhu 15 let. Ročně se prodá a namontuje více než 1500 tepelných čerpadel. Bezchybně se díky našim tepelným čerpadlům topí a chladí v cca 7 500 domech, průmyslových a zemědělských areálech a panelových domech.

Komplexní řešení

Itex instaluje chytré domácnosti Loxone a fotovoltaické elektrárny Victron a Dražice. Fotovoltaická elektrárna (střídač + panely + baterie) a chytrý dům Loxone je ideální kombinace pro efektivní hospodaření s energiemi.