Podívejte se kolik stojí elektřina právě teď.

TĚŠÍ NÁS

my jsme Delta Green. Malý tým s velkými ambicemi ozelenit českou energetiku a umožnit domácnostem platit za elektřinu co nejméně. Jsme green-tech startup se silným technologickým zázemím a jasnou vizí.

Elektřinu do domácností dodáváme od roku 2010

Od začátku je našim cílem podporovat obnovitelné zdroje energie. Odlehčit planetě i lidem. Stali jsme se prvním dodavatelem 100% zelené elektřiny v České republice a našim portfoliem prošly desítky lokálních dodavatelů.

TO ALE K ZELENEJŠÍ BUDOUCNOSTI NESTAČÍ

Počet obnovitelných zdrojů roste, komplikované však začíná být jejich zapojení do sítě. Vítr nefouká vždy stejně, slunce nesvítí na povel. Obnovitelné zdroje jsou nestabilní a mohou síť, která musí být pořád vyrovnaná, rozkývat.

NA ŘADU MUSÍ PŘIJÍT ZMĚNA

V tomto duchu vymýšlíme inovace, programujeme aplikace a připravujeme softwarová řešení, která flexibilní spotřebu elektřiny zpřístupní co nejvíce domácnostem. Jsme Delta Green, protože právě delta je matematický symbol pro změnu. V našem případě zelenou změnu energetiky.

CHYTRÉ ŘÍZENÍ DOMÁCNOSTI

JAKO PRVNÍ V ČR JSME DOKÁZALI, ŽE...

i domácnosti se mohou podílet na stabilizaci elektrizační soustavy a dostávat za to zaplaceno.

DOZVĚDĚT SE VÍC

POZNEJTE NÁS BLÍŽ

Jsme čtyři kluci, kteří se rozhodli přivést energetiku v ČR do jednadvacátého století. Spolu vlastníme Delta Green a spolu taky věříme, že technologie dokáží pomoci k rozvoji obnovitelných zdrojů a snížit tak provoz emisních elektráren na minimum. Občas je to boj s větrnými mlýny (pun intended), ale my to nevzdáváme.

CEO DELTA GREEN

DAVID BROŽÍK

CPO DELTA GREEN

JAN HICL

CTO DELTA GREEN

LUKÁŠ BENEŠ

CDO DELTA GREEN

PROKOP ČECH

V létě 2014 David Brožík spoluzaložil vývojářskou společnost S9Y, která stojí i za startupem InstaCover, který se zaměřuje na využití umělé inteligence v pojišťovnictví...

Jan Hicl se celý profesní život pohybuje ve startupovém prostředí. Byl zodpovědný za kompletní produktové portfolio Socialbakers, je spoluzakladatelem soft -

Lukáš Beneš je vývojář a spoluzakladatel software housu S9Y. Přes šest let působil v softwarové společnosti Socialbakers, kde z pozice Head of Software...

Prokop Čech většinu své profesní kariéry strávil v energetice. Věnuje se kvantitativní analýze moderních energetických řešení a také...

CEO DELTA GREEN

DAVID BROŽÍK

CPO DELTA GREEN

JAN HICL

CTO DELTA GREEN

LUKÁŠ BENEŠ

CDO DELTA GREEN

PROKOP ČECH

Jsme rádi, že do nás důvěru vkládají nejen naši zákazníci, ale také naši investoři.

PSALI O NÁS

CZECHCRUNCH.cz

Domácnostem umožňují vydělávat na elektřině vyrovnáváním sítě. Investuje do nich Tilia i Credo

Česká Delta Green dodává elektřinu více než pěti tisícům domácností, v prvním investičním kole nabírá desítky milionů korun.

Obnovitelně.cz

Nano Green nabídne domácnostem automatizovaný nákup elektřiny

Moderní energetika může být flexibilní a levná, myslí si autoři projektu Nano Green, který se po v nejbližší době osamostatní a oddělí od společnosti Nano Energies.

Hospodářské noviny

Nano Green se mění na Delta Green. Do obchodů s elektřinou chce zapojit i domácnosti

Druhá polovina, kterou tvoří dodavatel zelené elektřiny zhruba do 5,5 tisíce odběrných míst Nano Green, zase zamířila k trojici manažerů Janu Hiclovi, Davidu Brožíkovi a Lukáši Benešovi.

Solární magazín.cz

Flexibilita v energetice: Jak se do ní zapojí vaše domácnost a co to pro vás znamená?

Budoucí spotřebitel elektřiny již nebude jen pasivně odebírat elektřinu, kdykoliv se mu zamane.

CHCETE SE K NÁM PŘIDAT?

Podívejte se na náš profil na Cocuma, kde máme vypsané volné pozice. Nenašli jste žádnou, která by vás zaujala? Napište naší kolegyni Báře Němcové na bara@deltagreen.cz

PROFIL NA COCUMA.CZ

Testujeme na svých domácnostech

Máme smysl pro černý humor, ale ty nejčistší úmysly

Pracujeme odkudkoliv

Potkáme se na D5