Podívejte se kolik stojí elektřina právě teď.

TĚŠÍ NÁS

my jsme Delta Green. Malý tým s velkými ambicemi ozelenit českou energetiku a umožnit domácnostem platit za elektřinu co nejméně. Jsme green-tech startup se silným technologickým zázemím a jasnou vizí.

Elektřinu do domácností dodáváme od roku 2010

Od začátku je našim cílem podporovat obnovitelné zdroje energie. Odlehčit planetě i lidem. Stali jsme se prvním dodavatelem 100% zelené elektřiny v České republice a našim portfoliem prošly desítky lokálních dodavatelů.

TO ALE K ZELENEJŠÍ BUDOUCNOSTI NESTAČÍ

Počet obnovitelných zdrojů roste, komplikované však začíná být jejich zapojení do sítě. Vítr nefouká vždy stejně, slunce nesvítí na povel. Obnovitelné zdroje jsou nestabilní a mohou síť, která musí být pořád vyrovnaná, rozkývat.

O stabilitu se dnes starají uhelné elektrárny, které čeká postupný útlum, protože množství emisí, které vypouštějí, je obrovské. Proto jsme začali hledat cestu, jak zajistit přístup obnovitelných zdrojů do sítě.

A našli jsme ji. K zelenější budoucnosti už totiž nestačí jen prodávat elektřinu z obnovitelných zdrojů.

Je potřeba zajistit stabilitu sítě, pomocí rozprostření spotřeby elektřiny a eliminace špičkových hodin, kdy se fosilní zdroje zapojují nejvíce.

NA ŘADU MUSÍ PŘIJÍT ZMĚNA

V tomto duchu vymýšlíme inovace, programujeme aplikace a připravujeme softwarová řešení, která flexibilní spotřebu elektřiny zpřístupní co nejvíce domácnostem. Jsme Delta Green, protože právě delta je matematický symbol pro změnu. V našem případě zelenou změnu energetiky.

CHYTRÉ ŘÍZENÍ DOMÁCNOSTI

POZNEJTE NÁS BLÍŽ

Jsme parta vývojářů, které už nebavilo pracovat pro klienty. Proto jsme se rozhodli přivést energetiku v ČR do jednadvacátého století. Věříme, že technologie dokáží pomoci k rozvoji obnovitelných zdrojů a snížit tak provoz emisních elektráren na minimum. Občas je to boj s větrnými mlýny (pun intended), ale my to nevzdáváme.

CEO DELTA GREEN

DAVID BROŽÍK

CPO DELTA GREEN

JAN HICL

CTO DELTA GREEN

LUKÁŠ BENEŠ

CHCETE SE K NÁM PŘIDAT?

Podívejte se na náš profil na Cocuma, kde máme vypsané volné pozice. Nenašli jste žádnou, která by vás zaujala? Napište naší kolegyni Báře Němcové na bara@deltagreen.cz

PROFIL NA COCUMA.CZ

Testujeme na svých domácnostech

Máme smysl pro černý humor, ale ty nejčistší úmysly

Pracujeme odkudkoliv

Potkáme se na D5