Podívejte se kolik stojí elektřina právě teď.

TĚŠÍ NÁS

my jsme Delta Green. Malý tým s velkými ambicemi ozelenit českou energetiku a umožnit domácnostem platit za elektřinu co nejméně. Jsme green-tech startup se silným technologickým zázemím a jasnou vizí.

Elektřinu do domácností dodáváme od roku 2010

Od začátku je našim cílem podporovat obnovitelné zdroje energie. Odlehčit planetě i lidem. Stali jsme se prvním dodavatelem 100% zelené elektřiny v České republice a našim portfoliem prošly desítky lokálních dodavatelů.

TO ALE K ZELENEJŠÍ BUDOUCNOSTI NESTAČÍ

Počet obnovitelných zdrojů roste, komplikované však začíná být jejich zapojení do sítě. Vítr nefouká vždy stejně, slunce nesvítí na povel. Obnovitelné zdroje jsou nestabilní a mohou síť, která musí být pořád vyrovnaná, rozkývat.

O stabilitu se dnes starají uhelné elektrárny, které čeká postupný útlum, protože množství emisí, které vypouštějí, je obrovské. Proto jsme začali hledat cestu, jak zajistit přístup obnovitelných zdrojů do sítě.

A našli jsme ji. K zelenější budoucnosti už totiž nestačí jen prodávat elektřinu z obnovitelných zdrojů.

Je potřeba zajistit stabilitu sítě, pomocí rozprostření spotřeby elektřiny a eliminace špičkových hodin, kdy se fosilní zdroje zapojují nejvíce.

NA ŘADU MUSÍ PŘIJÍT ZMĚNA

V tomto duchu vymýšlíme inovace, programujeme aplikace a připravujeme softwarová řešení, která flexibilní spotřebu elektřiny zpřístupní co nejvíce domácnostem. Jsme Delta Green, protože právě delta je matematický symbol pro změnu. V našem případě zelenou změnu energetiky.

CHYTRÉ ŘÍZENÍ DOMÁCNOSTI

JAKO PRVNÍ V ČR JSME DOKÁZALI, ŽE...

i domácnosti se mohou podílet na stabilizaci elektrizační soustavy a dostávat za to zaplaceno.

DOZVĚDĚT SE VÍC

POZNEJTE NÁS BLÍŽ

Jsme čtyři kluci, kteří se rozhodli přivést energetiku v ČR do jednadvacátého století. Spolu vlastníme Delta Green a spolu taky věříme, že technologie dokáží pomoci k rozvoji obnovitelných zdrojů a snížit tak provoz emisních elektráren na minimum. Občas je to boj s větrnými mlýny (pun intended), ale my to nevzdáváme.

CEO DELTA GREEN

DAVID BROŽÍK

CPO DELTA GREEN

JAN HICL

CTO DELTA GREEN

LUKÁŠ BENEŠ

CDO DELTA GREEN

PROKOP ČECH

V létě 2014 David Brožík spoluzaložil vývojářskou společnost S9Y, která stojí i za startupem InstaCover, který se zaměřuje na využití umělé inteligence v pojišťovnictví...

Jan Hicl se celý profesní život pohybuje ve startupovém prostředí. Byl zodpovědný za kompletní produktové portfolio Socialbakers, je spoluzakladatelem soft -

Lukáš Beneš je vývojář a spoluzakladatel software housu S9Y. Přes šest let působil v softwarové společnosti Socialbakers, kde z pozice Head of Software...

Prokop Čech většinu své profesní kariéry strávil v energetice. Věnuje se kvantitativní analýze moderních energetických řešení a také...

CEO DELTA GREEN

DAVID BROŽÍK

CPO DELTA GREEN

JAN HICL

CTO DELTA GREEN

LUKÁŠ BENEŠ

CDO DELTA GREEN

PROKOP ČECH

PSALI O NÁS

Obnovitelně.cz

Nano Green nabídne domácnostem automatizovaný nákup elektřiny

Moderní energetika může být flexibilní a levná, myslí si autoři projektu Nano Green, který se po v nejbližší době osamostatní a oddělí od společnosti Nano Energies.

Hospodářské noviny

Nano Green se mění na Delta Green. Do obchodů s elektřinou chce zapojit i domácnosti

Druhá polovina, kterou tvoří dodavatel zelené elektřiny zhruba do 5,5 tisíce odběrných míst Nano Green, zase zamířila k trojici manažerů Janu Hiclovi, Davidu Brožíkovi a Lukáši Benešovi.

Solární magazín.cz

Flexibilita v energetice: Jak se do ní zapojí vaše domácnost a co to pro vás znamená?

Budoucí spotřebitel elektřiny již nebude jen pasivně odebírat elektřinu, kdykoliv se mu zamane.

CHCETE SE K NÁM PŘIDAT?

Podívejte se na náš profil na Cocuma, kde máme vypsané volné pozice. Nenašli jste žádnou, která by vás zaujala? Napište naší kolegyni Báře Němcové na bara@deltagreen.cz

PROFIL NA COCUMA.CZ

Testujeme na svých domácnostech

Máme smysl pro černý humor, ale ty nejčistší úmysly

Pracujeme odkudkoliv

Potkáme se na D5