Podívejte se kolik stojí elektřina právě teď.

REÁLNÉ PŘÍKLADY VYUŽITÍ

Pro lepší chápání toho, jak chytré řízení funguje, jsme sepsali několik názorných scénářů chování FVE. Scénáře jsou záměrně zjednodušené pro lepší pochopení.

V reálném světě se náš algoritmus WaveRider pohybuje mezi jednolitvými scénáři tak, aby maximalizoval prodejní cenu elektřiny a minimalizoval nákupní cenu.

RANNÍ DODÁVKA DO SÍTĚ

VEČERNÍ VYBÍJENÍ DO SÍTĚ

ZÁPORNÉ CENY ELEKTŘINY

ZÁKAZ POUŽÍVÁNÍ BATERIE PŘI LEVNÉ CENĚ ELEKTŘINY

NABÍJENÍ BATERIE ZE SÍTĚ

JAK WAVERIDER FUNGUJE

Popsané scénáře jsou zjednodušením toho, jak pracuje algoritmus WaveRider na vzorových a jednoduchých situacích. V reálném provozu prochází FVE kombinací scénářů, které si algoritmus sám upravuje. Zpřesňuje predikce spotřeby, výroby a doplňuje další informace o ceně.

OVLÁDEJTE SVOU FVE CHYTŘE

Cílem je co nejvíce vydělat na dodávce do sítě a co nejvíce ušetřit na spotřebě s využitím stávajícího vybavení FVE. Na první pohled tak může dojít k neintuitivním scénářům, jako je např. blokování baterie pro vybíjení i když je elektřina drahá. WaveRider totiž vidí, že elektřina bude ještě dražší a že vydělá více, pokud elektřinu prodá za vysokou cenu o něco později, než kdyby se z baterie ihned spotřebovala.

DOČETLI JSTE AŽ SEM?

A máte střídač značky Victron? Vyzkoušejte si manuální ovládání vaší domácnosti hned teď a ZDARMA.

CHCI TO VIDĚT

ODEBÍREJTE NOVINKY A BUĎTE V OBRAZE

Už brzy spustíme automatizovanou verzi řízení domácnosti pro zákazníky, kteří od nás elektřinu odebírají i prodávají a manuální ovládání pro další značky střídačů. Chcete vědět až to bude?

MÁM ZÁJEM